[ Alpin Garage ]

Şanzuman Servisi

Alpin Garage firmamız, şanzımanda motordan aldığı 1 kg gücü 3,5 ile 4 kg’a çıkaran tork konvertör tamiri yapmaktadır. Motordaki şanzımanda sarsıntıyı kesen parçalar, aracı yerinden kaldıran balatalar ve motor bağlantı ayakları dahil olmak üzere, otomatik şanzıman tamiri kısa süre içerisinde yapılır.
BMW marka araçlarda şanzıman arızaları birçok farklı parçada meydana gelebilir. Özellikle şanzımanın elektronik beyni hasar gördüğünde araçta ciddi konfor sorunlarına neden olur.
Şanzımanın elektronik beyni, şanzımanın vites geçişlerinin yükseltip küçülmesini ve aynı zamanda yakıtı ne zaman dört çekere veya iki çekere takacağını ayarlayan elektronik mekanizmadır. Bu elektronik mekanizma, aracın yük, hava ve sürüş konforuna göre kendini adapte edebilen özelliklere sahiptir. Bu cihazda arıza meydana gelmesi demek, aracın sürüş konforunda bozulmalara neden olur. BMW şanzıman arızaları çözümleri ve tamir sırasında her bir parça tek tek test edilir ve garantili bir şekilde tamir işlemleri tamamlanır.

[ İletişim ]

Daha Fazlası İçin İletişim

7/24 İletişim & Profesyonel Destek

Whatsapp:

0505 019 25 38