[ Alpin Garage ]

Başarının Sırrı Güven

Alpin Garage , 25 yılı aşan süre zarfında servis işletmeciliğinde sürekli gelişerek, bölgesinin önde gelen aktörlerinden biri haline geldi.

Bu Süre Sarfında BMW,MİNİ,LAND ROVER Marka Araçlarınızın Özel Servisliği olarak başlayan hizmetlerimizi; mekanik, kaporta-boya, yedek parça-satış, sigorta-lastik ve 24 saat yol yardım hizmetleri olarak özetleyebiliriz.

Alpin Garage olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleriz ve müşterilerin istek ve beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı amaçlayan bir anlayışla çalışırız.

[ Alpin Garage ]

Neden Biz ?

Hizmet verdiğimiz otomotiv sektöründeki başarı ve güvenilirliğimizi sürdürmek, Alpin Garage isminin ‘genç’, ‘dinamik’, ‘yenilikçi’ kavramlarıyla özdeşleşmesini sağlamak ve bunu kalıcı bir şekilde devam ettirmektir.

Visyonumuz

Öncelikle müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin gelişen talep ve beklentilerini karşılamak üzere müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak gelişmeyi sürekli kılmak;

Kalite Politikamız
[ Alpin Garage ]

Değerlerimiz

Gelişen Talep
  • Müşterilerimizin gelişen talep ve beklentilerini karşılamak üzere müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak gelişmeyi sürekli kılmak;
Marka Değeri
  • Şirket ve marka değerlerini en üst seviyede tutarak çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel becerilerini arttırmaya yönelik faaliyetler sağlamak, böylece dinamik ve sürekli kendini yenileyen bir çalışma ortamı yaratmak;
Çevre ve Gelecek
  • Çevreye ve şirkete ait kaynakları efektif şekilde kullanarak çevreyi korumak,
Dürüstlük ve Güven
  • Tüm çalışmalarımızda dürüstlük ve meslek ilkelerini en ön planda tutmaktır.